Profesyonel ve Ucuz Web Tasarımı
Özel Arayüz Tasarımı
%100 Kullanıcı dostu web tasarımları
Özel ve Dinamik Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

Web tasarımında HTML5, CSS3 gibi en son web teknolojileri kullanılır

 

     Hiç şüphe yok ki, internet gelişen ve değişen dünyanın vazgeçilmezleri arasında yerini almış bir medya aracıdır. Türkiye’de ve dünyada internet artık birçok kişinin hayatının bir parçası durumundadır ve her geçen gün internet ağıyla yeni tanışan yüz binlerce kişi olduğu düşünülürse önümüzdeki yıllarda internetin birincil medya organı olması kaçınılmaz bir gerçektir. Bu ağda sizi temsil edecek olan siteniz, sizin vizyonunuzu direkt etkileyecektir. Bugün son derece profesyonelce çalışan, başarılı hizmetlere imza atmış bir şirketin, amatörce hazırlanmış bir internet sitesinin olması, müşterisinin gözünde mutlaka bir hayal kırıklığı yaratacaktır. Bu yüzden internet siteniz son derece profesyonel bir tasarıma ve amacına uygun bir vurgu haritasına sahip olmalıdır. Bunun farkında olan Ayral Tasarım ekibi olarak biz çalıştığımız müşterilerimizin, internet sitelerinin vizyonlarını nasıl direkt olarak etkilediğinin farkında olarak tüm çalışmalarımızı, profesyonel ekibimizle en ufak ayrıntıya özen göstererek, titizce oluştururuz..

Peki siz internette var mısınız?
Henüz internette yoksanız, ya da yeteri kadar etkin değilseniz, size internette neler yapabileceğiniz konusunda bilgilendirme yapabiliriz.

 

Ayral Tasarım , Ayral Medya olarak internet sitesi projelerinde yaklaşık 7 yıllık tecrübemizden faydalanarak içerik danışmanlığı hizmeti de vermekteyiz.

Örneğin internet sitenizin ana menüsünün oluşumundan içeriklere kadar sizinle koordineli bir şekilde çalışarak başlıklar ve içerikler oluşturulur. Daha sonra vurgu haritası çıkarılarak tasarım aşamasına geçilir..

Ayral Reklam Medya olarak yaptığımız internet sitelerinin estetik güzelliğinin yanı sıra altyapısı da özenle yazılmaktadır.
Dilerseniz alt yapının özelliklerinden biraz bahsedelim;

Öncelikle bize neler istediğinizi, kurumsal yada kişisel bilgilerinizi iletiyorsunuz. Host( web sitenizin alanı ), domain ( web sitenizin adı ) henüz yoksa, bu konuda yardım ediyoruz. Bunun dışında istekleriniz doğrultusunda tasarım taslak aşamasında çalışılıp sunulur. Onayladığınız zaman kendi alanınızda görüntülenmeye başlanır. İşimiz bitmez, sizden istediğiniz sürece danışmanlığımız ve teknik desteğimiz devam eder.

 

Bizi hemen arayın: 0246 242 0354